OGRZEWANIE - KLIENCI INDYWIDUALNI
 
W branży ogrzewania usługi dla klientów indywidualnych oferujemy wyłącznie na terenie gmin, które podjęły z nami współpracę, oraz za ich pośrednictwem. W zakres takich usług mogą wchodzić :

 • rozpoznanie energochłonności budynków poprzez opracowanie tzw. uproszczonego audytu energetycznego
 • wykonania obliczeń, określenie optymalnych wariantów oraz szans uzyskania określonego efektu, na przykład na potrzeby uzyskania dofinansowania,
 • realne i bezstronne doradztwo w zakresie korzystania zarówno z danego rodzaju przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, jak też wyboru urządzeń i technologii do tego służących - pompy ciepła powietrzne, gruntowe, rekuperacja, termomodernizacja ścian zewnętrznych, docieplanie poddaszy pianką itp. - w przypadku głębokiej termomodernizacji NIE pomagamy jedynie w doborze okien i drzwi,
 • analiza rzeczywistych strat ciepła w budynku z wykorzystaniem kamery termowizyjnej,
 • analizy geologiczne gruntu pod potrzeby ewentualnego wykorzystania żródeł ciepła i pomp głębinowych, w tym również z wykonywaniem odwiertów sprawdzających,
 • dobór urządzeń wytwarzających ciepło z uwzględnieniem specyficznych wymagań - zarówno ogrzewanego obiektu, jak i terenu, na którym się on znajnuje, dostępnych źródeł ciepła itp.
 •  
  Podkreślamy, że są to usługi realizowane wyłącznie w przypadku naszej współpracy na poziomie gminy.

  rozwiń szczegóły

  Poza tymi sytuacjami, nasze usługi dla odbiorców indywidualnych NIE SĄ oferowane na terenie całego kraju - praktycznie, oferujemy te usługi wyłącznie w obszarach, w których posiadamy przedstawiciela. Dzieje się tak z powodu indywidualizacji Waszych potrzeb. Nie lekceważymy Was, a właściwie wręcz przeciwnie : nie mogąc zapewnić w tym zakresie usługi na odpowiednio profesjonalnym poziomie, wolimy w takim obszarze nie oferować usług w ogóle, niż oferować usługi złe lub niekompletne. 
   
  Nie jest jednak tak, że nie mamy dla Was żadnej propozycji. W związku z tym, że ustawa http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU2014000120 nałożyła na wszystkich sprzedających i wynajmujących mieszkania lub domy obowiązek uzyskiwania i przedstawiania charakterystyk energetycznych dotyczących przedmiotu transakcji, możemy Wam pomóc w znalezieniu podmiotu, który dla Was taką usługę wykona. 

   
  Jeżeli chcielibyście uzyskać kompletną informację na któryś z takich tematów, zapytać, czy mamy w pobliżu przedstawiciela, który mógłby Wam wykonać którąś z w/w usług lub zainteresować nas działaniem na Waszym terenie (np. poprzez nawiązanie współprzy z Gminą) wyślijcie nam info za pośrednictwem formularza. ZUdzielimy odpowiedzi, a w razie potrzeby, po uzyskaniu zgody, zostanie ono przekazane do współpracujących z nami firm, wyspecjalizowanych w danych tematach.