Tu chcielibyśmy gromadzic wszelkie nietypowe informacje, mogące Państwu zaoszczędzić to, co najcenniejsze : Wasz czas.

 

Podstrona ta jest "w stanie powstawania", więc na razie ograniczymy się do zapowiedzi tego, co na niej będzie :

- różne (darmowe) pliki ułatwiające pracę w różnych firmach, np. "samorozliczający się" druk delegacji w formacie Excel - na razie dostępny jedynie bezpłatnie dla naszych klientów,

- mapa umożliwiająca znalezienie specjalisty poszukiwanej branży według kryterium "najbliższego" lub specjalizacji, np. firmy serwisującej dany typ centrali telefonicznej ; termin zamieszczenia - po zebraniu informacji o firmach, chcących umieścić tu stosowną informację,

- linki do innych użytecznych stron, które zawierają informacje o podobnym charakterze (będziemy wdzięczni za nadsyłanie propozycji).

Pierwsze propozycje : niezależne porównywarki ofert Otwartych Funduszy Emerytalnych :

http://www.rankingofe.pl/

http://www.ofe-rankingi.pl/porownanie-ofe/

http://www.najlepszeofe.com.pl/fundusze

http://www.porownanieofe.pl/

Uwaga : serwis multiaudyt.pl nie ponosi odpowiedzialności za działanie w/w linków oraz portali, do których prowadzą. Umieszczenie tu tych linków nie ma charakteru reklamowego, a MultiAudyt nie ponosi odpowiedzialności za skutki suwerennych decyzji klientów podjętych na skutek informacji zamieszczonych na tych stronach.

Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji otrzymanych danych. Chcielibyśmy również, aby umieszczenie tu stanowiło rodzaj rekomendacji świadczonych usług. W związku z tym nie wykluczamy utworzenia w przyszłości systemu oceniania jakości świadczonych usług.